Кухні сучасного дизайну

kuhni-34При виготовленні кухонь за сучасним дизайном “Добрі меблі” намагаються зєднати в одне сучасні лінії та тренди з легкістю кольорів.

Домінування надаються поверхням з насиченими кольорами без будь яких фрезерувань поверхні.

Господині вибирають поверхні які не будуть потребувати частого догляду. В основному в кухнях, які виробляються нашим виробництвом у місті Сарни, з сучасним дизайном, відсутні скло в дверях та будь-які фрезерування поверхні дверей. Ручки використовуються прямокутних форм або з невеликим заокругленням без будь-якого різьблення.

Основна увага при проектуванні таких кухонь, припадає на фурнітуру яка використовується. Адже зовсім по-іншому виглядають двері які підіймаються до гори, на відміну від класичних розпашних дверей.

Фото кухонь які виготовлялись “Добрі меблі”  (виготовлення корпусних меблів у місті Сарни), ви можете переглянути в розділі “Кухні сучасного дизайну

Кухні класичного дизайну

kuhni35При виготовленні кухонь в класичному стилі основна увага припадає на заокругленість форм, різним різьбленням та вітражному склу в дверях.

При виборі кольору  ми пропонуємо нашим клієнтам кухні у місті Сарни з деревоподібними фактурами.

Для насиченості кольорів та схожості матеріалів до натурального дерева та наданні гарного візуального ефекту використовується патинування.

Водночас з використанням класичних поверхонь в середині кухні можна обладнати найкращими висувними системами для шухляд та підіймачами для дверей. Використання дотягувачів в таких кухнях зменшить шум  від закривання та надасть вашій кухні надзвичайного шарму.

Фото кухонь які виготовлялись “Добрі меблі”  (виготовлення корпусних меблів у місті Сарни), ви можете переглянути в розділі “Кухні класичного дизайну

Також можлива доставка в Березне, Дубровиця, Рокитне, Костопіль.

Ми готові втілити будь-які Ваші бажання.

 

Зображення носять ілюстративний характер та не є нашими виробами.